Osobní schůzka

Pokud chcete z první návštěvy našeho studia vytěžit maximum, máme pro Vás pár praktických rad jak toho dosáhnout. Základem pro úspěšné schůzky, a to již od té první je výkres prostoru kuchyně nebo jiného interiéru. Nejlepší je přesný stavební výkres, ale pokud ho nemáte bude stačit orientační náčrt od Vás. Jaké části a informace nesmí chybět v nákresu najdete v kategorii zaměření. Zároveň na první schůzce si budeme analyzovat vaše potřeby, požadavky, přání, množnosti a životní styl, tak abychom navrhli kuchyň, která Vám bude stoprocentně vyhovovat, aby projekt byl designově, materiálově a dispozičně funkční. Každý zákazník je individuální a projekty potřebují různé časové rozmezí. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme se na první schůzku telefonicky nebo e-mailem objednat, abychom pro Vás měli dostatek času.

Jedna ze základních věcí, které po Vás budeme požadovat je hrubý návrh prostorů. Díky Vašemu hrubému návrhu již na první schůzce budeme moc začít s plánování a výběrem.
Jak správně vytvořit hrubý návrh naleznete v kategorii zaměření.

Zaměření

Jedna ze základních věcí, které po Vás budeme požadovat je hrubý návrh prostorů. 

Další informace

3D Návrhy

Díky 3D návrhu budete mít jasnou představu. Projekt si můžete detailně prohlédnou ze všech stran a úhlů.

Další informace

Cenová nabídka

Po odsouhlasení návrhu Vám sdělíme kompletní cenovou nabídku, která bude obsahovat tvorbu návrhu, výrobu, spotřebiče, doplňky, dopravu, montáž. 

Další informace

Montáž

Proškolení montážníci jsou naší zásadou. Vše si dovezeme, vybalíme, připevníme a předáme.

Další informace

Sjednejte si schůzku on-line

Zanechte nám zde kontakt a společně nejdeme nejvhodnější termín pro schůzku.

Jméno a Příjmení Telefon E-mail Datum Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat

Hledáme montážní skupiny

Tlačítko 1