Jak lze uspořádat kuchyň

V malých prostorech si musíme vystačit s kuchyňskou linkou v lineárním rozložením. Zde se můžeme soustředit na zachování ukládání potravin pohromadě a umístit ledničku blízko potravinové skříně. Následovat by měla pracovní plocha, na které si můžeme potraviny snadno připravit na uložení do ledničky nebo naopak k vaření. Stísněné prostory můžeme opticky provzdušnit prosklenými dvířky nebo otevřenými policemi.

Rozšíření lineární varianty umožňuje praktický kuchyňský ostrůvek, který výborně poslouží jako přípravná plocha, úložný prostor a bar v jednom. Je-li kuchyň průchozí nebo s dispozicí útlého prostoru, vyplatí se realizace dvou rovnoběžných lineárních ploch, která je velice praktická, protože může mezi všemi zónami vzniknout ideální trojúhelník.

Máme-li k dispozici naopak dostatečně prostornou místnost, můžeme si dovolit uspořádání do podkovy a získat dostatečné množství úložných prostorů i pracovní plochy.

Nejčastější kombinací zón je uspořádání do písmene L, které umožňuje do kuchyně začlenit také jídelní kout. L opět umožňuje vznik praktického trojúhelníku mezi zónami, což je optimální varianta uspořádání.

KATALOG

Na celý katalog kuchyní se můžete podívat ZDE.

katalog2013

Kuchyňské studio

Najdete nás na adrese:

Průběžná 1, Poděbrady
(u Tesca) 

Otevírací doba:
Út - Pá: 10 - 18 hod .
nebo kdykoliv po předchozí telefonické dohodě

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Zavolejte nám na:

+420 604 710 065

Napište nám na:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jste zde: Úvod SLUŽBY Tipy a rady Jak lze uspořádat kuchyň