Kování, otevírací dvířka

1 | 3D - RYCHLÁ MONTÁŽ ZÁVĚSŮ

Kvalitní závěsy jsou z celokovu, jsou robustní, mají dlouhou životnost a dokonale udržují otevírací dvířka ve správné pozici po celá léta. Závěsy mají pro otevírání a zavírání automatickou funkci pro přidržení díky zabudovanému pružinovému mechanismu.

Všechny závěsy poskytují pohodlné možnosti sahání a přístupu do skříněk.

2 | ZÁVĚS  110° PRO OTEVĺRACÍ DVÍŘKA

Závěs 110°, stejně tak jako všechny speciální závěsy  jsou trojrozměrně seřiditelné a mají klipsovou funkci pro montáž a demontáž bez nářadí.

3 | ZÁVĚS 170° PRO ZÁVĚSNÉ ROHOVÉ SKŘÍŇKY

Závěsné rohové skříňky jsou od výrobce vybavené závěsy 170°. To umožňuje obzvlášť pohodlnou možnost sahání a přístupu do těžko přístupných rohů.

4 | ZÁVĚS 95° PRO DIAGONÁLNÍ ROHOVĚ SKŘÍŇKY

Závěsy 95° se používají u diagonálních rohových skříněk. Omezený úhel otevření zabraňuje kontaktu s úchytkou dveří přilehlé skříňky.

5 | TLUMIČ DORAZU DVÍŘEK

Všechna čela jsou sériově tlumena umělohmotnými dorazy o síle 2 mm na vnitřní straně dvířek. Pro ještě tišší zavírání je možné na požádání dodat speciální tlumiče.

6 | TLUMIČ DVEŘÍ PRO OTEVÍRACÍ DVÍŘKA

Optimální tlumič otevíracích dvířek se připevňuje přímo na vnitřní straně dvířek a je možné jej kdykoliv dodatečně namontovat. Dvířka, která se hlasitě zabouchnou patří minulosti. Pro závěsné rohové skříňky a skleněná dvířka s rámem se tlumič našroubuje pod horní desku.

7 | OMEZOVAČ ÚHLU OTEVŘENÍ 85°

Omezení úhlu otevření u závěsů 110° poskytuje jistotu při plánování rohových řešení, umístění vedle zdi, jakož i u skleněných dvířek vedle odsavače par. Omezený úhel zabraňuje také kontaktu úchytek u rohových skříněk.

8 | SYSTÉM PUSH-TO-OPEN (PRO OTEVŘENÍ ZMÁČKNOUT)

Pro kuchyně plánované bez úchytek je možné vybavit otevírací dvířka systémem push-to-open. Tento systém lze kdykoliv dodatečně namontovat.

KATALOG

Na celý katalog kuchyní se můžete podívat ZDE.

katalog2013

Kuchyňské studio

Najdete nás na adrese:

Průběžná 1, Poděbrady
(u Tesca) 

Otevírací doba:
Út - Pá: 10 - 18 hod .
nebo kdykoliv po předchozí telefonické dohodě

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Zavolejte nám na:

+420 604 710 065

Napište nám na:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jste zde: Úvod KVALITA Kování, otevírací dvířka